O firmie

Nasza firma powstała w 2008 roku zajmując się tylko i wyłącznie świadczeniem usługi dostępu do Internetu w technologii bezprzewodowej 2,4GHz wówczas jeszcze tylko na terenie województwa podkarpackiego.

W 2013 roku poszerzyliśmy zakres naszych usług o szeroko pojęte wykonywanie instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz światłowodowych co sprawia, iż budujemy naszą sieć szkieletową w całości własnymi siłami oraz środkami począwszy od planowania, poprzez projekt oraz kompleksowe wykonanie. Budowane przez nas sieci telekomunikacyjne są projektowane w taki sposób aby umożliwiały nam udostepnienie naszej infrastruktury także innym operatorom telekomunikacyjnym.

Od roku 2019 rozpoczęliśmy budowę własnej infrastruktury światłowodowej na terenach podwrocławskich miejscowości nieobjętych Programem Operacyjnym Polska Cyfrowa co pozwala nam na uzupełnienie luk w Polskiej Sieci Szerokopasmowej oraz zapewnienie dostępu do szybkiego Internetu szerokopasmowego dla obszarów objętych obecnie wykluczeniem.

Obecnie świadczymy usługi głównie na terenie Wrocławia oraz okolicznych miejscowości dostarczając naszym klientom takie usługi jak:

  • Internet światłowodowy FTTH oraz FFTEx
  • Internet bezprzewodowy (tzw. hybrydowy)
  • Internet bezprzewodowy w technologii 5GHz-N/AC
  • Telewizję cyfrową IPTV
  • Telefonię stacjonarną w technologii VoIP

Właścicielem infrastruktury telekomunikacyjnej Space-Net.pl jest przedsiębiorstwo:

AB-ENGINEERING Tomasz Cieśla
Al. Kasztanowa 20 lok. 306
53-125 Wrocław
NIP: 8161602949
REGON: 180347528
 
Wpisane do Rejestru przedsiębiorców Telekomunikacyjnych
prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej
pod numerem: 13039

Zaufało nam już:

0
klientów

Skontaktuj się: